pondělí 6. května 2013
Golden Trailer Awards: Nejlepší trailery a plakáty roku 2013
I trailery a plakáty mají svoje ceny - Golden trailer. Kompletní seznam vítězů ve všech možných kategoriích najdete ZDE, následuje seznam těch, co by vás mohly zajímat (vynechané festivalové, celosvětové, televizní spoty atd).
Léto 2013 Blockbuster Trailer
Vítěz: Iron Man 3 “Not Afraid”, Walt Disney Studios Motion Pictures, Trailer Park
Rychle a zběsile 6 “Trailer”, Universal, AV Squad
Muž z oceli/ Man of Steel, Warner Bros., Jennifer Horvath
Pacific Rim “Apocalypse”, Warner Bros. Pictures & Legendary Pictures, Trailer Park
World War Z “Day”, Paramount Pictures, Buddha Jones
Celý článek
Nejlepší akční
Vítěz: Skyfall “Domestic”, MGM/Columbia Pictures, Picture Production Company
Nominovaní:
End Of Watch “Redband”, Open Road Films, Ignition Creative
GI Joe: Retaliation, Paramount Pictures, AV Squad
Iron Man 3 “Not Afraid”, Walt Disney Studios Motion Pictures, Trailer Park
Oblivion “International”, Universal Pictures, Picture Production Company
Nejlepší animák/rodinný
Vítěz: Wreck it Ralph “Dreams”, The Walt Disney Studios, mOcean
Nominovaní:
The Hobbit: An Unexpected Journey “Courage”, Warner Bros./MGM/New Line, Ignition Creative
Monsters University “Admissions”, Disney-Pixar, Trailer Park
Oz the Great and Powerful “Witches”, Walt Disney Studios Motion Pictures, Wild Card
Turbo “Fast Lane”, 20th Century Fox/DreamWorks, Buddha Jones
Nejlepší komediální
Vítěz: The Hangover Part III “Teaser”, Warner Bros., mOcean
Nominovaní:
The Campaign “Battle”, Warner Bros., Create Advertising Group
Moonrise Kingdom, Focus Features, Giaronomo Productions
Red 2 “Teaser”, Summit Entertainment, Open Road Entertainment
This is 40 “Trailer 4″, Universal Pictures, Workshop Creative
Nejlepší dokumentární
Vítěz: Brooklyn Castle, Producers Distribution Agency, Wheelhouse Creative
Nominovaní:
The Queen of Versailles, Magnolia Pictures, Mark Woollen & Associates
Searching for Sugar Man, Sony Pictures Classics, The Grossmyth Company
Waiting For Lightning, Samuel Goldwyn Films, Evolver Creative Inc.
We Steal Secrets: The Story of WikiLeaks, Focus World, Jump/Cut Creative
Nejlepší drama
Vítěz: Argo, Warner Bros., AV Squad
Nominovaní:
42 “Trailer 2″, Warner Bros., AV Squad
Flight “Save”, Paramount Pictures, Buddha Jones
Lincoln “One Man”, 20th Century Fox/DreamWorks/Participant, Wild Card
Zero Dark Thirty “Dom TRLR4″, Columbia Pictures, Ignition Creative
Nejlepší horor
Vítěz: Mama “Forever”, Universal Pictures, Buddha Jones
Nominovaní:
The Last Exorcism Part II “A Battle”, CBS Films, Buddha Jones
The Possession “Inside”, Lionsgate, Buddha Jones
Sinister “Red Band Trailer”, Lionsgate/Summit, Open Road Entertainment
V/H/S “Trailer”, Magnet Releasing, AV Squad
Nejlepší nezávislý
Vítěz: Silver Linings Playbook “Never Met”, Weinstein Co., Buddha Jones
Nominovaní:
Beasts of the Southern Wild, Fox Searchlight, Mark Woollen & Associates
Mud, Roadside Attractions, AV Squad
The Loneliest Planet, IFC Films/Sundance Selects, Kinetic
The Place Beyond the Pines, Focus Features, Mark Woollen & Associates
Nejlepší hudební
Vítěz: Les Miserables “I Dreamed a Dream”, Universal, Seismic Productions
Nominovaní:
Argo, Warner Bros., AV Squad
Django Unchained “Justice”, The Weinstein Company, Ignition Creative
Flight “Save”, Paramount Pictures, Buddha Jones
The Great Gatsby “Who is Gatsby?”, Warner Bros. Trailer Park
Nejlepší romantický
Vítěz: Silver Linings Playbook, The Weinstein Co., Motive Creative
Nominovaní:
The Great Gatsby “Who is Gatsby?”, Warner Bros., Trailer Park
Safe Haven “Secret”, Relativity Media, mOcean
Warm Bodies “Domestic Trailer 1″, Summit Entertainment, Aspect Ratio
The Words, CBS Films, The Ant Farm
Nejlepší thriller
Vítěz: Trance “Red Band”, Fox Searchlight, Motive Creative
Nominovaní:
THE CALL “Escape”, Screen Gems, mOcean
Jack Reacher “Reacher”, Paramount Pictures, TRANSIT
Skyfall “Domestic”, Sony Pictures, Picture Production Company
Stoker “Regular Trailer”, Fox Searchlight, Empire Design
Nejlepší videohra
Vítěz: Tomb Raider “Trlr 3 Survivor”, Square Enix/Crystal Dynamics, Ignition Creative
Nominovaní:
Crysis 3 “Momentum” Trailer, Crytek, AV Squad
Cyberpunk 2077 Teaser, Platige Image
Dead Island Riptide “CGI Announcement Trailer”, Buddha Jones
InFamous: Second Son “Control”, Sony Computer Entertainment of America
The Don LaFontaine Award za nejlepší voiceover
Vítěz: John Dies at the End, Magnolia Pictures/Magnet Releasing, M3 Creative
Nominovaní:
Cirque Du Soleil: Worlds Away, Paramount Pictures, AV Squad
Cockneys V’s Zombies “Redband Trailer”, The Editpool
Lincoln, Walt Disney Studios Motion Pictures/Dreamworks, Mark Woollen & Associates
On the Road, IFC Films, Mark Woollen & Associates
Golden Fleece - nejlepší trailer, který byl lepší než film
Vítěz: Hit & Run “With Friends Like These”, Open Road Films, Buddha Jones
Nominovaní:
Grabbers “Spirit”, Sony Pictures Entertainment, Wonderland
The Last Stand “Trailer 1″, Lionsgate, AV Squad
The Man with the Iron Fists “Weapon Red Band Trailer”, Universal Pictures, In House Creative
Nejoriginálnější
Vítěz: Monsters University “Admissions”, Walt Disney Studios Motion Pictures/Pixar, Trailer Park
Nominovaní:
Django Unchained “Who Did That?”, The Weinstein Company, Trailer Park
Frankenweenie “Be Thrilled”, Walt Disney Studios Motion Pictures, mOcean
Stoker “Acclaimed”, Fox Searchlight, Empire Design
This is the End “Redband Trailer”, Columbia Pictures, Workshop Creative
Nejhorší
Vítěz: Spring Breakers, A24 Films, Mark Woollen & Associates
Nominovaní:
Hansel & Gretel Get Baked, Wheelhouse Creative
Inappropriate Comedy “Offensive”, Square One Entertainment, mOcean
Killer Joe “Red band”, LD Entertainment, AV Squad
Movie 43 “Unsee it”, Relativity Media, Open Road Entertainment
GTA’s Top of the Box Office Award for 2012
Marvel’s The Avengers, The Walt Disney Studios Motion Pictures
Nejlepší animace/titulky
Vítěz: Argo “Trailer”, Warner Bros., AV Squad
Nominovaní:
Aftershock “Nature”, The Weinstein Co., Buddha Jones
Mama “Forever”, Universal, Buddha Jones
The Number Station, Image Entertainment, Greenhaus GFX
Zero Dark Thirty “Redacted”, Sony Pictures, BLT AV
Nejlepší střih zvuku
Vítěz: Flight “Impact Review”, Paramount Pictures, Buddha Jones
Nominovaní:
Fast & Furious 6 “Trailer”, Universal, AV Squad
Iron Man 3 “Not Afraid”, Walt Disney Studios Motion Pictures, Trailer Park
Texas Chainsaw 3D “Legend”, Lionsgate, Trailer Park
Wuthering Heights, Oscilloscope Films, Mark Woollen & Associates
Nejlepší trailer- kromě filmů
Vítěz: Our Robot Overloards, The Editpool
Nominovaní:
Castle Wolfenstein, Open Road Entertainment
Electricity, Stone City Films, Intermission Film
Red Shadows, Little Dude Films
Week 14, Trailer Park
Nejlepší hudba
Vítěz: Skyfall “Teaser Trailer”, MGM/Columbia Pictures, Picture Production Co.
Nominovaní:
Day of the Falcon, Image Entertainment, The Refinery AV
Nejlepší akční plakát
Vítěz: The Expendables 2: Last Supper, Lionsgate, Ignition
Nominovaní:
Django Unchained, Weinstein Company, Ignition
Dredd “Motion Poster”, Lionsgate, Ignition
The Hunger Games: Catching Fire “Pin Teaser”, Lionsgate, Ignition
Nejlepší rodinný
Vítěz: Life of Pi, “Mosaic”, 20th Century Fox International, The Refinery
Nominovaní:
Despicable Me 2, Universal Pictures, Cimarron Entertainment
Epic, 20th Century Fox International, The Refinery
Life of Pi, “Yellow”, 20th Century Fox International, The Refinery
Nejlepší komediální
Vítěz: Ted “Laughing”, Universal Pictures, Ignition
Nominovaní:
A Fantastic Fear of Everything, Indomina Productions, Allcity
Identity Thief, Universal Pictures, Cimarron Entertainment
This is 40, Universal, Cimarron Entertainment
Nejlepší dokumentární
Vítěz: The House I Live In, Charlotte Street Films, Cold Open
Nominees:
Lost Years, Lost Years Media, Inc
Riot on the Dance Floor, Playfort Productions
Wilde Salome, Arclight Films, The Solid State
Nejlepší dramatický
Vítěz: Argo, Warner Bros., AV Squad Print/Blood & Chocolate
Nominovaní:
42, Warner Bros. The Refinery
Les Miserables “Photo girl”, Universal, Ignition
Silver Linings Playbook, The Weinstein Company, Cimarron Entertainment
Nejlepší hororový
Vítěz: The Last Exorcism 2 “Backbend”, CBS Films, Ignition
Nominovaní:
Mama, Universal, Cold Open
The Possession “Motion Poster”, Lionsgate, Ignition
Texas Chainsaw 3D “Special Screening – Long Shot”, Lionsgate, Ignition
Nejlepší nezávislý
Vítěz: Beasts of the Southern Wild, Fox Searchlight
Nominovaní:
Bernie, Millenium Entertainment, Cimarron Entertainment
Here, Strand Releasing, Ignition
The Hunger Games: Catching Fire “Victory Tour Close Up”, Lionsgate, Ignition
Nejlepší mezinárodní
Vítěz: Skyfall, Eon Productions, Metro-Goldwyn-Mayer Studios and Sony Pictures Releasing, Empire Design
Nominovaní:
A Fantastic Fear of Everything, Indomina, Cold Open
A Good Day to Die Hard, 20th Century Fox, Cold Open
The Sessions, Fox Searchlight, Allcity
Nejlepší romantický
Vítěz: Safe Haven “One Sheet”, Relativity, Works ADV
Nominovaní:
Les Miserables “Character One-Sheets”, Universal, Ignition
Temptation “Teaser”, Lionsgate, Ignition
Temptation “Body T”, Lionsgate, Ignition
Léto 2013 Blockbuster nejlepší plakát
Vítěz: Man of Steel “Teaser”, Warner Bros., WORKS ADV
Nejlepší teaser poster
Vítěz: A Good Day to Die Hard, 20th Century Fox, Cold Open
Nominovaní:
Fast & Furious 6, Universal, Cold Open
Man of Steel, Warner Bros., P+A
Temptation “Teaser”, Lionsgate, Ignition
Nejlepší thriller
Vítěz: Trance, Fox Searchlight
Nominovaní:
Alex Cross, Lionsgate/Summit, Ignition
Looper “Playing Card”, TriStar, Ignition
The Words, CBS Films, Cimarron Entertainment
Nejlepší videoherní
Vítěz: Tomb Raider “Tomb Raider”, Square Enix, Ignition
Nominovaní:
The Last of Us “The Last of Us”, Naughty Dog, Ignition
Nejlepší série plakátů
Vítěz: The Incredible Burt Wonderstone “Wildposts”, Warner Bros., WORKS ADV
Nominovaní:
The Campaign “The Campaign”, Warner Bros., Cold Open
Gangster Squad “Wildposts”, Warner Bros., WORKS ADV
The Man With the Iron Fists “Wildposts”, Universal, Ignition
Nejoriginálnější
Vítěz: Texas Chainsaw 3D “Special Screening Art”, Lionsgate, Ignition
Nominovaní:
Argo “Poster”, Warner Bros., AV Squad Print/Blood & Chocolate
Domestic, The Drum
Dredd “Motion Poster”, Lionsgate, Ignition
Nejhorší
Vítěz: A Haunted House, Open Road Films, Cimarron Entertainment
Nejlepší zahraniční
Vítěz: Mabo, Black Fella Films, The Solid State
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
0 komentářů:
Okomentovat